O klubu

Triatlon klub Inles Riko Ribnica je bil ustanovljen 9.11.1996 na pobudo nekaj privržencev tovrstnega športa, ki so se pred tem morali včlanjevati v druge klube po Sloveniji. Klub se je z leti razvijal in se že po nekaj letih začel uveljavljati na slovenskem in tujem območju. Vsako leto se nam z novo šolsko sezono pridruži nekaj nadobudnih malčkov, poleg tega se v zadnjem obdobju pozna tudi trend vedno dobrodošle rekreacije, ki v naše vrste pripelje odrasle športnike ali pa ljudi, ki se šele srečujejo s športom.

Že od samega začetka pa v klubu težimo k razvoju kadetske in mladinske ekipe. Na svoje rezultate smo izredno ponosni in upamo, da bomo še naprej vzgajali mladostnike v duhu triatlona in duatlona.

Prihodnost kluba je usmerjena k izboljšanju pogojev za delovanje kluba. Tu mislimo predvsem na plavanje in plavalni bazen ter na klubske prostore, ki jih nujno potrebujemo. Osnovna usmeritev kluba pa je popularizacija kluba in triatlona na tem delu Slovenije.

Naslov:

• Triatlon klub Inles Riko Ribnica
  • Trubarjeva 3
  • 1310 Ribnica, Slovenija

Osnovni podatki:

• SI56: 0232 1008 9845 042 NLB
  • ID za DDV: SI76635805

Upravni odbor:

• Predsednik: Senčur Miloš
  • Tajnik: Kromar Brigita
  • Zakoniti zastopnik: Kromar Damijan
  • Blagajnik: Košir Jože